Cenisz mobilne rozwiązania dla przedsiębiorstw? Postaw na Teta ME od Unit 4

 

Rozwiązania mobilne na stałe wpisały się w codzienność osób korzystających ze smartfonów i tabletów. Są wygodne w użytkowaniu, efektywne, zapewniają swobodny dostęp do informacji i ułatwiają kontakty prywatne oraz zawodowe. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie użytkowników, nieustannie powstają kolejne innowacyjne rozwiązania mobilne dla użytkowników prywatnych oraz przedsiębiorstw, również te dedykowane sektorowi HR. Sprawdź, jakie korzyści mogą przynieść w Twojej firmie.

 

Czym są systemy HR?

System HR to narzędzie lub platforma, której celem jest usprawnienie procesu zarządzania zasobami ludzkimi w firmie, dotyczącego m.in. rekrutacji, szkoleń, wynagrodzenia, oceny pracowników, rozwoju ich kariery, zarządzania czasem pracy, a także innych aspektów administracyjnych.

 

Jednym z najskuteczniejszych rozwiązań oferowanych na rynku oprogramowania HR jest propozycja od firmy Unit4, czyli Teta HR, nowoczesny system, który skraca czas obsługi pracowników, pomaga zdigitalizować i zautomatyzować kluczowe procesy, zachowując zgodność działania z polskim prawem. Co ważne, dostępne jest również w wersji mobilnej, co wiąże się z wieloma korzyściami, zarówno dla pracowników działu HR, jak i innych zatrudnionych.

Czytaj także  5 cech dobrego audytu SEO

 

Czym jest Teta ME?

Aplikacja Teta ME to ogromne udogodnienie dla osób, które preferują rozwiązania mobilne. To część oprogramowania Teta HR, która daje zatrudnionym możliwość samoobsługi w kwestiach z obszaru HR. Wpływa na maksymalizację transparentności procesów, gwarantując nieprzerywalny dostęp do kadr z poziomu urządzeń stacjonarnych oraz mobilnych.

 

Teta ME to wygodne rozwiązanie, które pracownicy mogą obsłużyć samodzielnie, z każdego miejsca na ziemi (z dostępem do Internetu), o każdej porze dnia i nocy. Każdy zatrudniony ma możliwość m.in. szybkiego wglądu w grafik, aplikowania o urlop, rozliczania czasu pracy czy też przeglądania dokumentacji kadrowej.

 

Do głównych funkcjonalności Teta ME należą również:

  • możliwość zdalnego rozliczania delegacji,
  • kontrola i zarządzanie czasem pracy,
  • dostęp do dokumentów podatkowych,
  • możliwość składania wniosków pracowniczych (oświadczeń, deklaracji, etc.)
  • dostęp do danych osobowych, informacji o ubezpieczeniu, a także danych kontaktowych do pozostałych pracowników,
  • możliwość tworzenia raportów (m.in. o urlopach, nieobecnościach, etc.)

Teta ME od Unit 4 doskonale sprawdzi się w organizacjach z wielu różnych branż. Umożliwia stałe monitorowanie celów pracowniczych, pomaga zaoszczędzić czas osób zatrudnionych w dziale HR, dzięki czemu mogą swobodnie realizować kluczowe dla przedsiębiorstwa cele. Ponadto Teta ME ułatwia analizę kompetencji pracowników i wspiera ich rozwój, co wspiera proces realizacji strategii organizacji.

Czytaj także  Klej na bazie poliamidu - zastosowanie

 

System Teta ME – funkcjonalne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa

Jeśli poszukujesz stale aktualizowanego, bezpiecznego rozwiązania dla swojego przedsiębiorstwa, wybierz nowoczesne oprogramowanie Teta ME od Unit4, dostępne dla pracowników 24h/7. Postaw na sprawny proces zarządzania czasem pracy i obszarem zagadnień pracowniczych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *